0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
دسته بندی نتایج
  برند ها
  خبرخوان

  اخبار

  به احتمال زیاد شما هم شنیده‌اید که استفاده از کرم ضد آفتاب ضروری است و فواید زیادی برای پوست دارد. اما شاید به‌طور دقیق با این فواید آشنایی نداشته باشید. همچنین ممکن است هنگام خرید ضد آفتاب به دلیل تنوع فراوانی که وجود دارد، حسابی گیج شوید و ندانید که کدام محصول برای پوستتان بهتر است.
  هنوز این خبر رسما اعلام نشده است، ولی کم و بیش باید آن را قطعی بدانیم. این طور که به نظر می‌رسد، آنچارتد ۴ بازی بعدی سونی است که برای عرضه روی کامپیوتر برنامه‌ریزی شده. سونی در یکی جلسات اخیر خود برای سرمایه‌گذاران، مشخصا به عرضه‌ی آنچارتد ۴ روی کامپیوتر اشاره کرده است.
  جنرال موتورز قصد دارد با همکاری لاکهید مارتین نسل بعدی خودروی ماه‌نورد را توسعه دهد که در مأموریت‌های برنامه‌ی بازگشت به ماه آرتمیس ناسا استفاده خواهد شد. در سال ۲۰۱۸ بود که شرکت «تسلا» (Tesla) با همکاری دیگر کمپانی ایلان ماسک، «اسپیس‌ایکس» (SpaceX)، خودروی رودستر را به قلمرو فضا فرستاد.
  سردرد عارضه‌ی آزاردهنده‌ای است که همه‌ی افراد چندین بار در طول زندگی خود دچار آن می‌شوند. این عارضه می‌تواند در صورت شدید بودن، زندگی روزمره‌ی شما را مختل کند. سردرد انواع مختلفی دارد و سردرد تنشی و میگرن، رایج‌ترین نوع آن هستند. میگرن یک نوع متوسط تا شدید سردرد محسوب می‌شود.
  اگرچه بازی‌های ویدیویی به‌صورت کلیشه‌ای بیشتر به‌عنوان سرگرمی‌ مردانه‌ای شناخته‌ می‌شود اما واقعیت امر این‌ است که گیمرهای زن زیادی وجود دارد که بازی‌های ویدیویی را یکی از سرگرمی‌های اصلی خود به حساب می‌آورند. طبق آمار جهانی، ۴۱ درصد از کل گیمرها را زنان تشکیل می‌دهند.